Üretim

Daire testereler
CNC Freze bıçakları
Freze bıçakları
Diamond frezeler
Matkap uçları
Jilet bıçaklar

Firmamız süre gelen yatırımlarını yüksek teknolojik makineler ve özel eğitimli teknik personel ile yapması sebebi ile bir çok değişik tipte kesici takım üretiminde başarılı olmuştur. Bu ürünler altı ana gurupta toplanabilir;

ÜRETİM

CNC makina işlem merkezlerinde mutfak kapakları ve kapı üretimlerinde HM değişebilir jilet bıçaklı frezeler, profil frezeler kullanılmaktadır. MDF ve suntalam plastic kaplamalı panellerin ebatlanması ve delinmesi işlemlerinde kullanılan kesici takımların özel konstriksiyonları ve kesim açıları sayesinde mükemmel kesim yüzeyi sağlanır ve talaş kolaylıkla boşaltılır. Kesici takım gövde yüzeylerinde kullanılan nikel kaplama sayesinde yıpranma ve korozyon engellenir.

Panel mobilya, kapı ve ahşap pencere imalatında kullanılan çift taraflı ve özel makinalarda diamond yada HM değişebilir jilet bıçaklı freze grupları kullanılır.

Grup bıçaklardan kemerli – kavisli pencere frezeleri CNC makinalarda kullanılır, bu sebeple gövdeleri hafif alışımlı çelik ve aliminyum olan ERGAL‘den üretilir.

HM solid helisel frezeler özellikle geniş miktarda talaş kaldırabilen ve hızlı kesim yapan frezelerdir.

Bütün bu ürünler yüksek kalite ve verimlilikleri sayesinde dünya genelinde büyük popülarite sağlamıştır.

174Temsilcilik
10Farklı Ürün Kategorisi
50Yıllık Tecrübe